درباه ما

مشاهده روش‌های ارتباط با ما. تماس با ما. دنبال کردن ما.

در سال ۱۳۹۴ به جهت تکمیل چرخه تولید و توزیع، اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی با تمرکز بر تهیه، تولید و عرضه مستقیم اقلام اصلی خوار و بار خانوار ایرانی به نام ۴ قلم نمودیم. ماموریت اصلی ما تلاش برای ایجاد آرامشی مطلوب در خانواده‌ها هنگام تصمیم برای تهیه مواد غذایی سالم و باکیفیت است.


معرفی مجموعه

شرکت کشتکاران مزرعه امید، با نام تجاری ۴ قلم به پشتوانه سالها هم نشینی با بیل و خاک و تراکتور و گاوآهن و تجربه کاشت و داشت و برداشت انواع محصولات کشاورزی بخصوص غلات، و نیز به پشتوانه آشنایی و احاطه تقریبا کامل به زیر و بم تولید و عرضه محصولات کشاورزی و جهت کوتاه تر نمودن فاصله بین مصرف کننده و تولید کننده بخصوص کشاورزان، به فکر ایجاد فروشگاه اینترنتی ۴ قلم افتاد.

در این فروشگاه جز برای محصولات و فراورده های کشاورزی آنهم از نوع مرغوب و سالم جایی نیست. اینکه هموطنان خوبمان شکاف ایجاد شده بین خود و اصلی ترین و مهمترین قشر تولید کننده این سرزمین و هر سرزمین دیگر، یعنی کشاورزان زحمت کش را احساس نکنند و مطمئن باشند که پول هزینه های انجام شده با کمترین فاصله و کمترین واسطه به سفره ساده و پاک کشاورزان خواهد رسید.

ما میدانیم، برنج مرغوب و با کیفیت و بخصوص سالم و خالص، چگونه و از چه شالیزارهایی بدست می آید، چرا که خودمان تجربه تولید برنج از صفر تا صد را داشته ایم. ما میدانیم که چه نوع کود و سم و به چه میزان و چگونه باید در تولید محصولات کشاورزی بکار گرفته شود تا ضمن تولید محصول خوب، نگرانی شما را بابت سلامتی فرزندانتان برطرف سازد. ما میدانیم که ظاهر زیبای محصولات خارجی تا چه حد و چگونه میتواند معرف باطن این محصولات باشد. ما، تا خود را راضی به مصرف محصولات بر سر سفره خودمان نکنیم، هیچگاه به شما پیشنهاد خرید آن را نخواهیم داد. ما میدانیم و آنچه میدانیم را به شما نیز آموزش خواهیم داد. اعتقاد ما این است که اگر شما محصول را بشناسید راه ما برای تجارت و فروش هموارتر خواهد شد.

چشم انداز ما، تبدیل شدن به یکی از برترین و قابل اعتماد ترین فروشگاههای اینترنتی خوار و بار اصلی خانواده های ایرانی تا دوسال آینده است. و اینکه زمان گرانبهای خود را بجای گذراندن در ترافیکهای بی پایان شهرها، صرف تفریح و شادی و مطالعه در کنار خانواده عزیزتان بنمایید.


مجوزها و گواهی‌ها

  • پرداخت سفارشات با شتاب
  • گواهینامه امنیت اطلاعات
  • حمل و تحویل کالا
  • سازمان ثبت اسناد و املاك كشور